Aion

Wejdź w jądro odwiecznego starcia dobra ze złem, wejdź do świata Arteia i doznaj wiele niesamowitych przygód.
Arteia to mityczna kraina, w której rozgrywa się ogromna wojna między ludami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Dobrego przygotowania rozgrywki możemy być przekonani, gdyż jest ona następną produkcją studia NC Soft – sławnego z takich tytułów jak Guild Wars czy Lineage. Swoją zabawę w rzeczywistości Aion zaczniesz wyborem jednej ze stron konfliktu, staniesz za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą rozgrywkę. Następnie zadecydujesz, którą profesję bohatera chciałbyś reprezentować. Gra zaoferuje nam trzy profesje: Maga, Wojownika i Duchownego – każda profesja to zróżnicowane atrybuty i umiejętności, których będziemy w stanie nauczyć się w ciągu rozgrywki. Przeogromny świat Aion i jego otwartość na penetrację pozwoli ci odwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać wielkie odległości przy pomocy twoich skrzydeł. Bogaty świat Aion wyczekuje na wszystkich graczy, gotowych stanąć do starcia z ogromną liczbą potworów i bossów, stojących na straży swoich ziem.
W tym świecie nikomu nie zabraknie także starć z innymi graczami, przedstawicielami wrogiego ludu.
Nie zwlekaj więc ani chwili, ale wejdź do fantastycznego świata Aion, łącz się w gildie i sojusze, by ruszyć na podbój świata i zwyciężyć odwiecznego przeciwnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *