Anno Online

Online jest grą na przeglądarkę, gdzie główny akcent jest położony na ekonomię. Równie ważnym aspektem gry jest mądra strategia, za pomocą której będziemy mogli pozyskiwać nowe wysepki pod rozwój naszego królestwa. Scenografia stylizowana jest w scenerii średniowiecza. jest dalszym ciągiem popularnej serii z komputerów stacjonarnych.

Akcję gry inałgurujemy na wyspie-matce, która jest najważniejszym miejscem gry. Z jej pomocą stworzymy swoje imperium. Mamy obowiązek pamiętać o naszych obywatelach i musisz troszczyć się o ich potrzeby. Jako władca będziesz miał możliwość spełnić życzenia obywateli stawiając budowle, nadzorując pracę i zużycie surowców. Twoi obywatele, aby mogli poprawiać jakość życia będą bezustannie żądali nowszych usprawnień. Będziesz się musiał solidnie przyłożyć do tego, aby rozwinąć własną kolonię i zadbać o to, aby mieszkańcy byli zadowoleni ze swojego żywota dzięki czemu będą solidne pracować i dbać o wysoką produktywność.

Po pewnym czasie stwierdzisz, iż wyspa-matka jest zbyt mała, aby zaspokoić wszystkie potrzeby obywateli i będziesz zmuszony do rozwijania dodatkowych badań, z pomocą których zasiedlisz następne miejsca. Następne zdobyte wysepki scalisz z czasem szlakami handlowymi dzięki czemu Twoje królestwo będzie się dynamicznie powiększać.

Rzeczą, która dotychczas nie występowała w grze Anno jest to, że użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia własnych gildii i działać w kooperacji na rzecz wielkich celów i realizacji bogatej gamy misji.
Anno Online to gratka dla graczy, które pragną miło spędzić wolny czas i pragną zdobyć uznanie wśród innych użytkowników.

Czy i Ty potrafisz! Wspaniały świat przygód czeka na ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *