FarmeRama

Również robota na farmie, która nacechowana jest konsekwentnością i rzetelnością może przynieść niewypowiedziane spełnienie i majątek!
Nie frapując dłużej, przystąp do totalnie gratisowej rejestracji i wkrocz do kolorowego świata, gdzie na twoich barkach spocznie odpowiedzialność za rozwój zdobytego fragmentu obszaru.Nasza ciężka praca nie będzie jedynie ograniczała się do systematycznego zasiewu i zbioru rosnących na twoim terenie plonów, ale zostaniemy zobowiązani do zadbania o ich jak najbardziej efektywny wzrost. W związku z tym będziemy zobowiązani do pozbycia się zielska, które znacząco mogą utrudnić życie naszym zielonym podopiecznym, także zadbamy o usunięcie różnego gatunku robactwa. Gra opiera się na systemie punktów doświadczenia, gdzie każdy następny poziom udostępnia nam korzystanie z różnych gatunków roślin, więcej wymagających, jak również mocniej opłacanych. Źródłem twoich dochodów są konsumenci, którzy przyciągnięci koniecznością spożycia wyrobów najwyższej wartości odwiedzą twoją farmę, by zostawić w twojej kasie odrobinę swoich pieniędzy.

Nie jesteśmy zmuszeni także pozostawać w swoich działaniach samotni, gdyż dzięki rozbudowanemu modułowi farmerskich organizacji, możemy dołączyć do aktywnie funkcjonującej grupy. Tam znajdziemy ogrom rolników, przygotowanych pomóc nam w zadaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *