Garbage Garage

Zacznij swoją przygodę w Garbage Garage, by doznać zupełnie oryginalnego podejścia w grze przeglądarkowej do tematyki samochodowej!
Korzystając z poleceń samouczka będziesz zobligowany jak najlepiej przeistoczyć swoje prowincjonalne złomowisko w prężnie działający interes. Najważaniejsze zadanie przeznaczone dla twojego szrota to odbiór skasowanych pojazdów, które należy sprawnie i z zyskiem zutylizować. Każdy fragment otrzymana z rozłożenia pojazdu stanowi dla twojego złomowiska dochód,możemy opchnąć ją na giełdzie. Giełda funkcjonuje na systemie realnej giełdy, bardzo dynamicznie losując aktualne ceny określonych podzespołów. Także bezcenna będzie twoja sprawność w obieraniu decyzji.
Zarobione pieniądze ulokujemy w wzrost szrota, tak aby umożliwić sobie przyjmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Opylanie podzespołów to nie jedyna forma ich spożytkowania, gdyż gra zapewnia nam także opcję tworzenia nowych – unikalnych pojazdów z zdobytych części. Gra sprawdzi twoje umiejętności właściwego zarządzania złomowiskiem i niejednokrotnie postawi cię przed groźbą utracenia płynności finansowej twojego interesu. Tylko od twoich postanowień i posunięć zależy powodzenie twojej kariery, zagwarantuj dynamiczny swojemu szrotowi, byś mógł stać się prawdziwym potentatem tej branży. Daj się namówić przesympatycznym braciom Ludolf , najbardziej znanym złomiarzom w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *