Garden of Eden

Wkrocz do fantastycznego świata Garden of Eden i oddaj się karierze ogrodnika, sprawującego opiekę nad całą masą różnej maści kwiatów.
Na początku rozgrywki trafisz w ramiona doświadczonego ogrodnika Karola, który stanowi rolę tutoriala i przeprowadzi cię przez wszystkie zakamarki interfejsu gry – umożliwiając ci dalszą, niezależną rozgrywkę.
Karol zostanie z tobą mimo wszystko przez dalszą część gry i będzie oferował nam przeróżne zadania – za które otrzymamy stosowne wynagrodzenie.
Gra nie będzie zamknięta tylko do hodowli kwiatów, naszym zadaniem będzie także dbałość o rozwój infrastruktury ogrodu wraz ze wzrostem rozmiarów naszej hodowli.
W Garden of Eden będziemy musieli zwracać szczególną uwagę na nasze punkty energii, które znikają w wyniku wykonywania określonych czynności w grze.
Tak więc jednym z kluczy do sukcesu jest zaplanowane szafowanie punktami energii, które przywracają się po upływie całego dnia.
Rozgrywka zapewnia nam opcje bonusowe, dlatego w każdej chwili będziemy mogli wspomóc pomysłodawców gry – za co zyskamy ponadprogramowe punkty energii w formie napoju energetycznego.
W grze zaplanowana została także współpraca, która opiera się na zapraszaniu do gry przyjaciół i wspólnym wspieraniu się we wszelkich pracach ogrodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *