Islanderz

Wkrocz do apokaliptycznie zobrazowanej przyszłości naszej planety i sprawdź się w roli wyspiarskiego imperatora, którego priorytetem jest podporządkować sobie świat.

Islanderz to totalnie bezpłatna browserowa gra ekonomiczna wykreowana w najbliższej przyszłości po zagładzie środowiskowej. W związku z pogłębiającym się globalnym ociepleniem, stan wody na globie wzrósł bardzo mocno, ogromna część cywilizacji wyginęła. Przeżyli tylko nieliczni, to właśnie na ich barkach zaległ ból zasiedlenia niezalanych terytoriów na ocalałym Świecie Islanderz. Gracz ma szansę wcielić się w jedną z 3 nacji: Arcsian, Concordian i Praderian. Gracze do dyspozycji mają ogrom możliwości, które podnoszą chęć gry i urozmaicają zabawę. Islanderz umożliwia niszczenie wrogich wysp, a nawet przejmowanie nad nimi kontroli.Możliwość ulepszania Bohatera z pewnością wesprze nas w podnoszeniu swojego własnego wyspiarskiego Imperium.
Rabuj, dokonuj zbrojnej inwazji lub walcz przy wsparciu potężnego sojuszu na wrogie . Twórz nowe miasta oraz podbijaj wrogie. Zakładaj silne sojusze, podpisuj pakty z innymi i eksploruj pełen ciekawostek Świat Islanderz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *