Legends of Honor

Legends of Honor

W nękanym walką kraju, podzielonym pomiędzy trzy współzawodniczące frakcje, przeżycie i dostatek są priorytetem mocnych. W Legends of Honor fortyfikacje wznoszą się, a są burzone w jednej chwili. Nie zwlekaj, gromadź wojska i szykuj żołnierzy do !

Gra przeglądarkowa Legends of Honor to MMORPG, która łączy wartką fabułę ze strategicznym budowaniem imperium, w której przemyślane zamierzenia potrafią zdecydować o niezwykłym zwycięstwie lub druzgocącej porażce. Nie wszystkie jednak wygrywa się na mieczem, a podejście do budowy wspaniałego grodu jest równie ważna co strategia wygrywania bajecznych batalii PvP. Jako pan na zamku masz obowiązek konstruować ogromne budowle, werbować wojowników i dbać, aby mury oparły się naporowi krwiożerczych nieprzyjaciół. Czy masz to, czego trzeba, by stać się legendą honoru?

Legends of Honor konsoliduje błyskawiczną walkę, przemyślany rozwój i rekrutację wojska, dlatego też gracze muszą planować rozważnie każdy swój ruch i atakować wrogów bez zahamowań, bo w przeciwnym razie ich fort obróci się w ruinę.

W grze dostępna jest obszerna mapa świata, która umożliwia swobodne przemieszczanie się i szczegółowe planowanie bitew. Wojska dostają bonusy do ataku i kary do obrony w zależności od typu terenu. Bohaterowie umieją urządzać w lasach sidła na przeciwników i wchodzić na wzniesienia, by analizować okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu wrogich oddziałów.

W tej grze przeglądarkowej nie jesteś zobligowany wojować w pojedynkę. Złóż przyrzeczenie lojalności jednej z 3 frakcji i zawieraj potężne z graczami z całego globu, aby połączonymi siłami dominować w morderczych potyczkach PvP, które zdecydują o losie tych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *