Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi

Wkrocz do ekscytującego świata Łowców i walcz z hordami krwiożerczych w bezpłatnej fabularnej grze Łowcy : Apokalipsa!

Jesteś naocznym świadkiem, kiedy wybucha zaraza, przeobrażająca ludzi w krwiożercze zombi! Zostań jednym z odważnych Łowców i przenieś się w samo centrum Nowego Jorku, gdy nieoczekiwanie rozpętuje się przerażający epidemia. Pokonaj hordy zombi, ocal swoją rodzinę i poprowadź swój do bezspornej przewagi w grupowych trybach rozgrywki! Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj potężne przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa odnajdziesz nie tylko standardową kampanię, ale również tryby PvP, w których staniesz w szranki z przypadkowymi osobami lub członkami gangów. W gangu odnajdziesz unikalne budynki i bonusy oraz związane z nimi typy gry jak na przykład Atak na Bunkier. Rozwijaj swój gang i konkuruj z innymi gangami o tytuł najsilniejszego i najbardziej groźnego gangu w grze! Z głową gospodaruj zasobami swojego gangu. Znajdź optymalny schemat rozwoju.

Walcz o miano najmocniejszego Łowcy i zostań postrachem swoich przeciwników. Pnij się w wewnętrznym rankingu najwaleczniejszych Łowców, bierz udział w turniejach, a zdobędziesz wartościowe prezenty. W Łowcy Zombi kluczowi są osoby, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również przez czat, forum oraz pocztę.

Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna w przeglądarce internetowej, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Aplikacje są do ściągnięcia z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się już teraz, jak kończy się wątek fabularny gry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *