Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Moje Małe daje ci niecodzienną możliwość do umieszczenia kompletnego hipermarketu w twojej kieszeni! możesz polepszać i dostosowywać według wymagań klientów, handlować ze znajomymi i stawiać czoła codziennym trudom!

Twoim głównym zadaniem jest zadbanie o to, aby klienci byli usatysfakcjonowani! Poznaj ich, posłuchaj ich, zrozum ich zainteresowania i na tych podwalinach rozporządzaj towarami. Znajdź własny sposób na dynamiczny biznes.

Opcja gry online umożliwia handel z pozostałymi handlowcami i konkurowanie z koleżankami i bliską rodziną. Potwierdź, kto z Was potrafi pokierować najbardziej efektywnym obiektem handlowym.

W grę Moje Małe Tesco możesz grać tam gdzie chcesz i kiedy potrzebujesz, na przykład na telefonie. Gra Moje Małe Tesco to nieprzerwana frajda dla graczy.

Bądź stale na bieżąco z tym, co się dzieje w marketach Tesco! Poznawaj promocje w trakcie robienia zakupów. Odszukasz je dodatkowo w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odnajdziesz także artykuły dostępne tylko sezonowo. Nie przeocz ich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *