PGR Online

PGR Online – polska gra przeglądarkowa w klimatach PRLu.

Człowiek jest istotą, która do życia na równi z jedzeniem i piciem potrzebuje rozrywki. W tym celu kolejni twórcy prześcigają się w pomysłach na gry, które tej rozrywki dostarczą. Nie inaczej jest w przypadku przeglądarkowej gry PGR Online.

Gracz ma w niej za zadanie prowadzić własne gospodarstwo, a co za tym idzie – ciężko pracować, by osiągnąć sukces. Poprzez sianie, zbieranie plonów i handlowanie nimi, gracz zwiększa swoje doświadczenie i awansuje na kolejne poziomy. Osiągnieciu wyższego poziomu towarzyszy dostęp do nowych sadzonek oraz możliwośc rozbudowy gospodarstwa.

Grając w PGR Online nie powinniśmy zapominać o wykonywaniu drobnych zadań, w których nagrodą może być doświadczenie, pieniądze potrzebne na , albo pozwolenie na kupno nowego skrawka ziemi. Raz dziennie gracz może również kupić coś w ciemno u Handlarza Heńka. Woźnicay Marian dostarcza nasze przesyłki pod wskazany adres.

PGR Online to zdecydowanie gra warta zobaczenia i poznania z bliska. Świetnie obrazuje czasy PRL-owskiej samopomocy chłopskiej, a przede wszystkim bawi i uczy odpowiedzialności oraz logicznego myślenia. Nadaje się więc i dla dorosłych, chcących oderwać się na chwilę od pracy, jak i dla dzieci, ciekawych prawdziwego życia na wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *