PokeWars

PokeWars

Uwielbiasz Pokemony? To świetnie! W przeglądarkowej grze PokeWars znajdziesz je wszystkie! Gra oferuje ogromny świat z setkami lokacji pełnych Pokemonów i przedmiotów.
Ale co to byłaby za gra bez rywalizacji? Masz możliwość brania udziału w turniejach, walkach rankingowych oraz wielu innych wyzwaniach!

Ile osób na świecie tyle różnych spojrzeń na grę. Nieważne czy chcesz zostać doskonałym handlarzem, mistrzem wszystkich trenerów , czy spędzić czas w doborowym towarzystwie – wszystko to znajdziesz w PokeWars.

Zostań handlarzem, a dzięki Twojemu instynktowi przedsiębiorcy oraz idealnie rozbudowanemu systemowi Targu staniesz się w grze milionerem.

Zostań wojownikiem, wyćwicz swoje pokemony, naucz ich odpowiednich ataków oraz wytrenuj im w poprawny sposób statystyki i walcz na największych turniejach pokemon! Zmierz się z najlepszymi graczami i ich pokemonami.

Wybierz drogę rozwoju stowarzyszenia – twórz z poznanymi w PokeWars trenerami osadę, rozwijaj w niej budynki, bierz udział w turniejach stowarzyszeń.
Nie musisz wybierać wyłącznie jednej z tych ścieżek. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!

Gra jest bardzo rozbudowana i właśnie dlatego powstała ściśle złączona z nią encyklopedia. Dostępny dla Ciebie w każdej chwili– PokeDex. W połączeniu z samouczkiem, który prowadzi sam Profesor Oak, z pewnością sprawi, że szybko zorientujesz się jak poruszać się w tym wielkim świecie pełnym Pokemonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *