Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została ulokowana w świecie Anime oraz . Tytuł wyprodukowało samodzielne polskie studio. Gra jest i dostępna w przeglądarce internetowej. Gra jest także przystosowana do tego, aby cieszyć się nią w wersji mobilnej.

Świat Shadow Time łączy w sobie dużo wątków z historii popularnych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w krainie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zakłócona przez Jeźdźców Apokalipsy pragnących zdobyć panowanie. Zło w postaci demonów, różnej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po krainie. I tu właśnie pojawia się nasz , przed którym stoi misja powstrzymania całej tej klęsce.

Na początku przychodzi nam wybrać jedną z pięciu ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras dysponuje specjalnymi właściwościami ujawniającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy fach charakterystyczny dla każdej z postaci.

W celu pozyskania kolejnych poziomów nie tylko trzeba walczyć z potworami. Należy rozejrzeć się za różnego rodzaju misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi zadaniami. Prócz misji związanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg misji pobocznych, które dają nam do dyspozycji przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako quest dzienny.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartej krainie, tak więc możemy udać się tam, dokąd nas nogi poniosą. W miarę nabywania doświadczenia, bohater nasz może wyszkolić się w nowej technice lub zdobyć umiejętność. Oferuje to szeroki wachlarz rozbudowy naszego bohatera. Walka odbywa się w trybie turowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *