Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego (RTS), która wywodzi się z serii gier Twierdza. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich tytułach, gra przenosi nas do realiów średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki z tą grą potrzebne będzie pobranie i instalacja jej na naszym dysku. Ważnym celem gry jest troska o rozwój oraz perfekcyjną osłonę swoich wiosek przed najeźdźcami.

Twórz wioski i tocz potężne potyczki z innymi wrogami. Wspólnie ze swoją armią bronisz swoich ziem i nieustająco zwiększasz strefę własnych wpływów.Dbaj o kwestie gospodarcze fortecy i swych kolonii oraz zorganizuj silną armię, która będzie ochraniać twoje ziemie. Nie możesz zapominać aby dostarczać potrzebne surowce dzięki którym twoja warownia będzie się prawidłowo rozwijała. Wytwarzaj lub kupuj od innych graczy różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, z pomocą których zdobędziesz przewagę nad innymi graczami.W grze RTS Stronghold Kingdoms kreujesz postać własnego bohatera, który zdobywa doświadczenie w trakcie gry. W ten sposób przeobrażasz się z prostego farmera w pana, który cieszy się ogromną sławą i uznaniem. Jeśli pomyślność będzie ci dopisywać, to możesz wraz ze swoim ogromnym wojskiem otrzymać posadę hrabiego a nawet silnego władcy.
W celu zaczęcia swojej przygody z Stronghold Kingdoms, będziemy zmuszeni do pobrania niewielkiego klienta gry, który zagwarantuje nam połączenie się z serwerem gry i wyeliminuje konieczność posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Launcher umożliwia nam bezproblemową i darmową aktualizację gry, dzięki czemu ciągle partycypujemy w życiu gry i jej społeczności, bez konieczności zbędnego poświęcania czasu na aktualizację gry.

Nie czekaj więc ani chwili, przystąp do ściągnięcia klienta i już teraz zacznij kreować swoje średniowieczne miasto, które w najbliższym czasie zostanie imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *