Świat Marzeń – Dreamfields

Zagraj w najświeższą produkcję studia Plingi, autorów „Wiejskiego Życia” oraz „Pet Party” – wkrocz do świata sympatycznych niedźwiadków i prowadź je przez szereg zdarzeń!

W grze Dreamfields wykorzystamy do pomocy przy wzroście naszej osady wesołe i wiecznie glodne niedźwiadki, których wyłączną zapłatą jest słoik słodkiego dżemu! Pomimo wysoce rozbudowanego interfejsu gry – nie będziemy mieli kłopotu z odnalezieniem się w nim, wszystko to za sprawą intuicyjnego samouczka.
Zazwyczaj opiera się na przemieszczeniu się w fantastycznym świecie i podnoszeniu umiejscowionych na jego terenie surowców, z których każdy posłuży nam do rozbudowy osady. Tak więc Dreamfields to w pewnym stopniu craftingowa, gdzie znalezione surowce służą nam do budowania nowych typów narzędzi, budynków i surowców. Zaczynając grę z pomocą samouczka, do naszej dyspozycji zostanie przekazany pierwszy zwierzak, który wykona za nas każdą robotę w osadzie – w dalszej części gry poznamy sporo innych zwierząt realizujących inne prace.
Dreamfields to pozycja dla wszystkich – bardzo i dostarczająca wielu wrażeń na każdej płaszczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *