War Thunder

Wejdź w postać bohaterskich lotników, którzy wykazywali się niezłomnością w walce na wszystkich frontach II Wojny Światowej!
Twoim pierwszym celem będzie sfinalizowanie wyboru samolotu, która to rozpoczniesz pracować na swój szacunek.
W grze będziemy wypracowywali bardzo cenne punkty doświadczenia, które to dają możliwość opracowywanie najnowszych technologii będącego w naszym posiadaniu przez nas samolotu lub nabycie zupełnie nowej, lepszej maszyny.
Twój sukces nie tkwi wyłącznie w samolocie, bo doświadczenie i zdolności pilota przewyższają każdy postęp technologiczny.
Grając w War Thunder staniesz przed pytaniem, którą gałąź lotnictwa będziesz chciał uświetnić swoją grą – staniesz za sterami zwinnego myśliwca, czy może przeprowadzisz taktyczne bombardowanie celów naziemnych?
Kluczem do zwycięstwa jest także oddana współpraca z innymi, uczestniczącymi w bitwie pilotami. Właściciele War Thunder aktualizują portal projektu, zamieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki powiązane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Więc nie zwlekaj ani chwili, wskakuj do kokpitu i leć na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *