World of Warplanes

Jeśli twoją pasją są i wszelkie podobne im rzeczy, to niewątpliwie jesteś zobowiązany podjąć próbę swoich umiejętności grając w World of Warplanes!

Będziesz mógł wybierać z bogatego arsenału udostępnionych samolotów, które to podczas II Wojny Światowej wiernie służyły lotnikom armii obu stron konfliktu.
W rozgrywce będziemy wypracowywali bardzo cenne punkty doświadczenia, które dają możliwość wzrost technologiczny posiadanego przez nas samolotu lub nabycie całkowicie nowej, skuteczniejszej maszyny.  Twoim celem będzie także rządzenie składem personalnym, której to poziom wyszkolenia zależy wyłącznie od twojego powodzenia w rozgrywce i inwestycji na różnego typu programy szkoleniowe.  Wyłącznie od twojej decyzji zależy to czy usiądziesz za sterami zwinnego myśliwca, czy będziesz zobligowany sterować ogromne bombowce – z zadaniem niszczenia strategicznych miejsc na zimie wroga.
World of Warplanes to gra, gdzie najważniejsze to postawić na kooperację z tysiącami innych graczy uczestniczących w bitwie.  Nie odwlekaj czasu na zbędne zastanowienie, usiądź za kokpitem wybranej przez ciebie maszyny i stawaj do walki mężnie o sukces w tej kampani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *